Loading... Please wait...

Preču kategorijas

mīluļiem.lv jaunumi


Valūtas izvēle

Lūdzu, izvēlies kādu no zemāk redzamajām valūtām.

European Union Euro
Austria LVL

Par mums

5 iemesli, kāpēc iepirkties mīluļiem.lv internetveikalā:

1) Mēs attīstāmies saskaņā ar savu klientu vēlmēm un laikmeta prasībām.

Esam raduši iespējas klientiem interneta vidē izvēlēties bezrecepšu veterināros medikamentus, mājdzīvnieku diētisko un ikdienas barību, nodrošinot bezmaksas veterinārā ārsta konsultācijas medikamentu vai barības izvēlē. Preču klāstu izvēlamies pēc visaugstākajiem standartiem, vienlaicīgi nodrošinot konkurētspējīgas cenas visās preču grupās. Regulāri paplašinām savu preču sortimentu, balstoties uz mūsu klientu atsauksmēm. 

2) Ātri, ērti, izdevīgi.

Tīmekļa vietnē piedāvātais preču klāsts ir gana liels un iespējami plaši aprakstīts, lai jebkurš klients atrastu visu vēlamo sava mājdzīvnieka ikdienai. Vecs, jauns, liels, mazs, slims vai vesels – mūsu veikalā atradīsiet produktu jebkura saimnieka gaumei un mājdzīvnieka vajadzībām. Sākot no ikdienas un diētiskās barības, bezrecepšu veterinārajiem medikamentiem, barības piedevām un kopšanas līdzekļiem, līdz pat dažādiem aksesuāriem un rotaļlietām. Atliek izvēlēties vispiemērotāko preci savam preču grozam un mūsu darbinieki sagādās nepieciešamo, sniedzot informāciju par piegādes statusu.

3) Piegādes līmenis, ievērojot visaugstākos standartus.

Balstoties uz mūsu pasūtījumu statistiku, vairāk kā 90% pasūtījumus klientiem nosūtām vienas darba dienas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Piegādes cenas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz izmaksām, kas ar to saistītas, tādējādi klienti par piegādi maksā tikai tik daudz, cik tas izmaksā mums un ne centa vairāk! Piegādes cenas ir atkarīgas no Jūsu vēlamās preču saņemšanas adreses un piegādes veida. Mīluļiem.lv piegāde līdz durvīm notiek klientiem vēlamā laikā un norādītajā adresē, pat pirms vai pēc darba laika, līdz ar to nav jāuztraucas par to, ka kurjers varētu atbraukt uz norādīto adresi laikā, kad klienta tur nav. Papildus informāciju par piegādi iespējams ierakstīt komentāru sadaļā. Mūsu darbinieki vienmēr ar Jums sazināsies pirms piegādes veikšanas.

4) Klientu serviss orientēts uz klientu ērtībām.

Piedāvājam bezmaksas veterinārārsta konsultācijas barības un veterināro medikamentu izvēlē, visdažādākās pasūtījuma apmaksas un saņemšanas iespējas, nepārtrauktu saziņu par pasūtījuma piegādes statusu un ātru piegādi. Katru mēnesi sadaļā „Īpašie piedāvājumi” ir iespēja aplūkot un iegādāties preces par akcijas cenām vai preces ar pievienoto vērtību. Šī sadaļa nekad nav tukša. Jaunumu sadaļā vienmēr atradīsiet preces, kuras mūsu veikala sortimentā ir ieviestas pēdējā mēneša laikā. Vienmēr esam atvērti jauniem sadarbības piedāvājumiem. Ja Jums tādi ir, rakstiet uz pets@miluliem.lv

5) Katrs klients ir īpašs.

Katram mūsu klientam ir savs mājdzīvnieks un katram mājdzīvniekam ir savas vēlmes, iegribas un paradumi. Tāpēc arī katram klientam ir nepieciešama īpaša, individuāla pieeja, lai rastu vislabāko un vispieejamāko risinājumu atbilstoši vēlmēm un vajadzībām. Darbojamies klientu labā, tāpēc piedāvājam visdažādākos apkalpošanas, apmaksas un piegādes risinājumus saviem klientiem.