Loading... Please wait...

Preču kategorijas

mīluļiem.lv jaunumi


Valūtas izvēle

Lūdzu, izvēlies kādu no zemāk redzamajām valūtām.

European Union Euro
Austria LVL

Noteikumi

Lai nerastos lieki pārpratumi, iepērkoties mūsu veikalā, lūdzam rūpīgi iepazīties ar Mīluļiem.lv veikala noteikumiem:

 1. Preču pārdevējs ir SIA "Metsepole Plus", reģistrācijas numurs: 40003744060, adrese: Gaviezes iela 9, Rīga, LV-1029, tālrunis: 29 27 3662, e-pasts: info@miluliem.lv.
 2. Lai iepirktos Mīluļiem.lv veikalā, jums ir jāpiereģistrējas un jāizveido savs profils mūsu veikala sistēmā. Jūsu profila reģistrācija sistēmā tiek uzskatīta par līgumsaistībām starp pakalpojuma sniedzēju un pakalpojuma ņēmēju. Katra pasūtījuma izpilde tiek uzskatīta par darījumu.
 3. Preču cenas ir norādītas euro valūtā (EUR) un cenās ir iekļauts Pievienotās vērtības nodoklis. Visi norēķini notiek euro valūtā (EUR). Preču cenās nav iekļautas preču piegādes izmaksas.
 4. Pasūtījumu apmaksa iespējama ar bankas pārskaitījumu, ar maksājumu karti, Swedbank internetbanku, PayPal pārskaitījumu pirms pasūtījuma piegādes vai arī ar maksājumu karti, saņemot pasūtījumu.
 5. Preču piegādi visā Latvijā nodrošina Latvijas Pasta Eksprespasts vai Omniva kurjerdienests. Savus pasūtījumus varat saņemt arī Omniva pakomātos, Statoil degvielas uzpildes stacijās un Pasta nodaļās. Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no jūsu norādītās piegādes adreses (tiek aprēķinātas pēc jūsu norādītā pasta indeksa) un pasūtījuma kopējā svara. Piegādes maksu varat noskaidrot uzreiz pēc preču pievienošanas pirkumu grozam, nospiežot "Aprēķināt piegādes maksu". Ievadiet savu pasta indeksu un veikala sistēma parādīs visus jūsu norādītajā adresē pieejamos piegāžu veidus un to izmaksas. Piegāde Rīgā un tās apkārtnē tiek nodrošināta 1-2 darba dienu laikā, pārējā Latvijas teritorijā 2-3 darba dienu laikā. Ārpus Latvijas teritorijas preču piegāde tiek nodrošināta Lietuvā un Igaunijā Omniva pakomātos.
 6. Lai veiktu pasūtījumu, vispirms ir jāpievieno vēlamās preces Pirkumu grozam (atsevišķos gadījumos norādot preces iepakojumu vai veidu (svars, izmērs)). Atsevišķām precēm var tikt noteikts minimālais pirkuma preču skaits. Kad visas vēlamās preces pievienotas Pirkumu grozam, jānospiež "Noformēt pasūtījumu". Ja neesat piereģistrējies sistēmā, sistēma to lūgs jums izdarīt. Pēc piereģistrēšanās jums būs jānorāda preču un rēķina piegādes adreses (tās var atšķirties, ja pirkumu apmaksā viena persona, bet preču saņēmējs ir cita persona). Savā profilā varat izveidot vairākas adreses. Ja vēlaties gan rēķinu, gan preces saņemt vienā adresē, atzīmējiet adresi un nospiediet "Rēķinu un preces piegādāt uz šo adresi". Tālāk sistēma piedāvās visus jums pieejamos piegādes veidus. Izvēlieties sev pieņemamāko un spiediet "Turpināt". Sistēma parādīs jūsu pasūtījuma kopsavilkumu un piedāvās izvēlēties pasūtījuma apmaksas veidu. Izvēlieties apmaksas veidu un spiediet "Turpināt". Jūsu pasūtījums ir noformēts. Sistēma uz jūsu e-pastu nosūtīs pasūtījuma kopsavilkumu, kā arī vēlāk, veicot pasūtījuma noformēšanu, informāciju par jūsu pasūtījuma statusa maiņu. 
 7. Ja esat veicis pasūtījumu, norādot saņemšanas vietu- veikals, gaidiet e-pastā paziņojumu "Sagatavots paņemšanai"! Tas nozīmē, ka visas pasūtītās preces ir pieejamas un sagatavotas paņemšanai veikalā- veterinārajā aptiekā Maskavas ielā 6, Rīgā. 
 8. Piegādes kavēšanās iespējama, ja kāda no jūsu izvēlētajām precēm nav pieejama oficiālo izplatītāju noliktavā. Tādā gadījumā ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai vienotos par tālāko rīcību. Šādā gadījumā jums ir tiesības atteikties no pasūtījuma.
 9. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, jums ir tiesības 14 dienu laikā atgriezt pasūtīto preci, ja nav ticis bojāts preces iepakojums un tā saturs. Ar kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu varat iepazīties šeit. Šajā saitē atradīsiet arī Prasījuma pieteikuma paraugu. Gadījumā, ja preces iepakojums ir bojāts piegādes laikā vai piegādātā prece neatbilst jūsu pasūtītajai precei, jums ir tiesības atteikties pieņemt šādu preci no piegādātāja. Tādā gadījumā prece tiks nogādāta atpakaļ veikalam un ar jums sazināsies veikala darbinieks, lai vienotos par tālāko rīcību.
 10. Interneta vietnē uzrādītās preces negarantē to tūlītēju pieejamību veikalā- veterinārajā aptiekā. Lūdzu, pārliecinieties par to, zvanot pa tālruni +371 28 366 633

Noteikumi veterināro zāļu iegādei tīmekļa vietnē Mīluļiem.lv    

 1. Iespēja sazināties ar veterināro aptieku un saņemt bezmaksas konsultācijas tiek nodrošināta pa tālruni: 28 366 633 vai e-pastu: info@miluliem.lv.
 2. Personām, kas vēlas iegādāties veterinārās zāles ar tīmekļa starpniecību, ir nodrošināta iespēja sazināties ar veterināro aptieku un saņemt bezmaksas informāciju un konsultācijas par minētajām zālēm. Aptiekā strādājošais speciālists regulāri pārskata ienākošos e-pastus un atbild uz klientu e-pastiem vienas darba dienas laikā.
 3. Konsultāciju par veterinārajām zālēm sniedz sertificēta veterinārārste Jeļena Bogdanova (veterinārmedicīniskās prakses sertifikāta numurs V-2654-21) vai Inese Dūdiņa (veterinārmedicīniskās prakses sertifikāta numurs V-1973-20).
 4. Iegādājoties veterinārās zāles, spēkā ir noteikumi par preču iegādi miluliem.lv tīmekļa vietnē (skat. augstāk).

Lietotāju datu drošība 

SIA "Metsepole Plus" ir interneta veikala Miluliem.lv īpašnieks. SIA "Metsepole Plus" ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

 1.  Miluliem.lv apmeklēšanas un izmantošanas laikā SIA "Metsepole Plus" var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
  1.1 iegūstot personas datus tiešā veidā (vārds un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese),
  1.2 netieši, iegūstot informāciju (piemēram: izmantojot sīkdatnes un citus tehniskus līdzekļus, lai pārraudzītu Miluliem.lv izmantošanu).
 2. Pircēju personas datus SIA "Metsepole Plus" apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, SIA "Metsepole Plus" izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
 3. Iegādājoties Interneta veikalā Miluliem.lv piedāvātās preces un pakalpojumus, Pircējs piekrīt un atļauj SIA "Metsepole Plus" reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā datus apstrādāt.
 4. Pircēja personas datus, kā arī datus, kurus Pircējs turpmāk sniegs Pārdevējam, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams pakalpojuma sniegšanai, izmantot šādiem mērķiem:
  4.1 datu apstrādei, kas izriet no Miluliem.lv Pircēju pasūtījumiem, līgumsaistībām, vai datu apstrādei, kas nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgo darījumu;
  4.2 dati ir nepieciešami Pircēju identificēšanai un uzskaitei;
  4.3 dati ir nepieciešami komerciālo paziņojumu (epasta un/ vai SMS) sūtīšanai;
  4.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet no līgumsaistībām, vai no attiecīgi noslēgtajiem darījumiem.
 5. SIA "Metsepole Plus" nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina Miluliem.lv interneta veikalā iegādāto preču piegādi, preču apmaksu un pakalpojumu sniegšanu, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.
 6. Pircējam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Minētajā sakarā Pircējs pats var ievadītos datus izmainīt vai dzēst savā lietotāja kontā vai arī informēt SIA "Metsepole Plus", izmantojot e-pasta adresi: info@miluliem.lv
 7. Pircējam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju: 
  7.1. kādas ziņas par Pircēju ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);
  7.2. kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;
  7.3. informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti.
 8. Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības. Pircējs jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu.

 

 Informācija atjaunota 17.01.2019