Loading... Please wait...

Preču kategorijas

mīluļiem.lv jaunumi


Valūtas izvēle

Lūdzu, izvēlies kādu no zemāk redzamajām valūtām.

European Union Euro
Austria LVL

Piegāde

new-aptieka.jpg

Piegādes vai saņemšanas iespējas 

  • Saņemt Miluliem.lv veikalā-veterinārajā aptiekā, Maskavas ielā 6, Spīķeros, Rīgā (Karte šeit);
  • Mīluļiem.lv piegāde līdz durvīm, Rīgā un tās apkārtnē;
  • Latvijas Pasta nodaļā;
  • Latvijas Pasta Eksprespasts - piegāde uz mājām;
  • Piegāde Omniva pakomātos;
  • Piegāde Statoil stacijās visā Latvijā, tikai līdz 7 kg.

Lai noskaidrotu piegādes maksu, pēc sava Pirkumu groza piepildīšanas, nospiediet Aprēķināt piegādes maksu, ievadiet savu pasta indeksu (Novads nav obligāts) un nospiediet 'Aprēķināt piegādi'. Mīluļiem.lv sistēma Jums piedāvās visus Jūsu dzīves vietā pieejamos piegādes veidus un to maksas. Piedāvātās piegādes maksas norādītas ar iekļautu Pievienotās vērtības nodokli. Pasta indekss jāievada precīzi (LV-XXXX)! Izņēmums - ja vēlaties preci saņemt Statoil DUS, pasta indeksa vietā jāievada "Statoil" (bez pēdiņām).

Piegādes termiņi

Ja pasūtījums veikts līdz plkst. 13:00, Rīgā un tās apkārtnē piegādājam vienas darba dienas laikā, pārējā Latvijas teritorijā 2-3 darba dienu laikā *.

* - Tukuma Straumes precēm (Dogo, Frederix) piegāde 7 dienu laikā!

* - Royal Canin precēm +1 darba diena.

Ja kāda prece nav pieejama oficiālo izplatītāju (ražotāja pārstāvju) noliktavā, iespējama preču vēlāka piegāde. Šādos gadījumos mēs ar Jums sazināsimies, lai par to brīdinātu un vienotos par tālāko rīcību.

Ja vēlaties norādīt konkrētus piegādes  laikus (tikai mīluļiem.lv piegādes gadījumos), šo un vēl citu informāciju Jūs varat nodot, atstājot komentāru pasūtījuma noformēšanas beigās (4.solis, "Pasūtījuma apstiprināšana") zem apmaksas veida izvēles!

Lai izvēlētos Omniva pakomātu, atrodiet sev atbilstošāko Omniva pakomātu sarakstā (spiežot uz zemāk norādītā Omniva logo) un pasta indeksa vietā ierakstiet Omniva pakomāta indeksu.

omniva-logo-100x100.jpg

 

Lai noformētu preču saņemšanu STATOIL DUS, informāciju atradīsiet spiežot uz zemāk norādītā STATOIL logo.

 statoillogo-m.jpg